Serwis samochodowy Świerzno

Zakład Mechaniki Pojazdowej TOMI Tomasz Rafałowicz w Świerznie

Zakład Mechaniki Pojazdowej TOMI Tomasz Rafałowicz w Świerznie działa na rynku 2007 roku. W naszym serwisie znajdziesz  trzy wysoko wyspecjalizowane stanowiska pracy z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z naprawą samochodów osobowych wszystkich marek. Specjalizujemy się w ogólnej mechanice oraz diagnostyce samochodowej, serwisie ogumienia, a także serwisie klimatyzacji. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Zobacz naszą ofertę »

Zakład Mechaniki Pojazdowej TOMI Tomasz Rafałowicz - zespół pasjonatów

Nasi mechanicy samochodowi mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie i diagności samochodowi mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją. Bez względu na to, czy jeździsz 20-letnim Fordem czy nową hybrydową Toyotą, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w Świerznie - zapraszamy!

Naszym Klientom zapewniamy:

  • Konkurencyjne ceny

  • Szybką naprawę bez kolejek

  • Sprawną i miłą obsługę oraz fachowe doradztwo

Części, z którymi daleko zajedziesz

Kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Abyś mógł cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są do tego solidne podzespoły! Dlatego w naszym serwisie masz do wyboru:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek - dedykowane dla Twojego modelu pojazdu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki ProfiPower.

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy Klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!

Skontaktuj się »